Ak potrebujete vypočuť,  niečo Vás tlačí, čí brzdí , stojíte na prahu pred niečím novým, nepoznaným, chýba Vám odvaha, sila a podpora k tomu aby ste spravili ten krok, SOM TU PRE VÁS. Ponúkam Vám svoju pozornosť, načúvanie, porozumenie a pomoc pochopiť, čo sa vo Vás deje.

Neodkladajte svoj smútok, nepotláčajte svoj strach, hnev, či sebaľútosť. Oni len tak nezmiznú, stále sa budú drať na povrch… ale ak sa dokážete na nich pozrieť a nájdete v sebe silu a odvahu konfrontovať sa s nimi, v svojej Duši vytvoríte priestor, do ktorého budete môcť prizvať RADOSŤ, ODVAHU, SEBAVEDOMIE či SEBALÁSKU. Viem Vám v tom podať pomocnú ruku, sprevádzať vás na ceste do hlbín Vašej Duše…

Na svojom seba rozvoji pracujem už viac ako desať rokov, prešla som si množstvom kurzov a seminárov zameraných na duševný rozvoj. Mojou prvou inšpirátorkou a terapeutkou bola Mab Junga Miháľová, ktorá ma taktpovediac naštartovala na mojej ceste. Následne som objavila psychofonetiku. Som absolventkou dvoch ročníkov Školy empatie, ktorej zakladateľom je Yehuda Tagar. V tejto škole prostredníctvom psychofonetiky som našla odpovede na otázky, ktoré som hľadala dlhé roky. Kto som? Čo som? Čo tu robím? Bola to dobrodružná cesta, ktorá ma viedla stále hlbšie a hlbšie k mojej podstate, k mojej duši.

K nájdeniu vlastnej sebahodnoty a sebalásky mi dopomohli aj programy Lucie Ladivy, vďaka ktorým sa mi začala preskladávať realita a nastúpil prepis starých vzorcov ohľadom hojnosti a dostatku.

Dnes som pripravená podať pomocnú ruku ľuďom, ktorí potrebujú previesť cez bránu na ceste k svojej Duši.

Ak cítite volanie, píšte….