Vitajte na mojej stránke

Zopár riadkov o mne. Toto je môj príbeh

Značka Danjela je slovenská značka, ktorá vznikla v roku 2018.

Môj príbeh začal počas materskej dovolenky, kedy sa vo mne zrodila túžba tvoriť. Tvoriť niečo, čo by bolo nielen krásne ale aj užitočné. S malou dcérkou som sa často hrávala na zemi a nebolo mi to veru pohodlné. Tak vo mne skrsol nápad vytvoriť podsedák. A keďže som chcela aby bol z prírodných materiálov, rozhodla som sa vyplniť ho pohánkovými šupkami. Objavila som krásne látky a môj prvý pohánkový podsedák bol na svete. Už počas jeho výroby som sa pohrávala s myšlienkou, že ich spravím viac a ponúknem priateľom na sociálnej sieti. Obrovský ohlas a záujem o ne ma nesmierne prekvapil a tak sa začala nová etapa môjho tvorivého života.

Za celé to obdobie sa moja tvorba postupne vylepšovala a zdokonaľovala. Neskôr som si začala tvoriť grafické vzory na látku sama, čím sa moje podsedáky stávajú jedinečnými  a originálnymi.

Som nesmierne šťastná, že zhruba 600  podsedákov už štyri roky skrášľuje priestory nielen v obývačkách a detských izbách ale aj v rôznych meditačných , jogových a iných centrách.

Ponúkam ľuďom možnosť aby sedeli a spali zdravo. Pohánkové šupky sú pre mňa liečivý zázrak. A ako bonus môžu byť podsedáky aj krásnym bytovým doplnkom. Sortiment sa snažím neustále rozširovať podľa požiadaviek zákazníkov.

Teším sa na vaše objednávky.

Daniela Sliacka (Zakladateľka)